KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916265
nr 1291 6265
Istvan Bognár, af Chapman, Signerad. Olja på duk, 30x40 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:08:01
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)